KONST / Litografier / Litografi 15774219
nr 1577 4219
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Litografi, (efter), signatur i tryckplåt, 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 47x32 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:45:01
13/11 19:23:12
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn